Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jazda Na Rolkach kursy Video

2017-05-23

Lekcja 1 Właściwa Postawa

Film prezentuje najważniejsze elementy właściwej postawy do jazdy na rolkach. Prowadzący omawia korzyści płynące z jej zachowania i ćwiczenia które należy w tym celu wykonywać.

Lekcja 2 Równowaga

W filmie przedstawiono ćwiczenia dzięki którym można nauczyć się jak utrzymać równowagę podczas jazdy na jednej rolce. Prowadzący zaznacza również iż bardzo ważne jest wykonywanie tej samej ilości ćwiczeń dla prawej i lewej nogi.

Lekcja 3 Przenoszenie ciężaru ciała

W tym odcinku dowiemy się jak podczas jazdy na rolkach prawidłowo przenosić ciężar ciała by się rozpędzić. Prowadzący ostrzega też przed najczęstszymi błędami.

Lekcja 4 Odpychanie

Odcinek poświęcony prawidłowemu odpychaniu się podczas jazdy na rolkach. Szczególny nacisk kładzie się właściwą pozycję wyjściową, gdyż prawidłowo wykonana początkowa faza odpychania daje największe przyśpieszenie.

Lekcja 5 Ustawienia Płozy

W tym odcinku Felix Rijhnen dzieli się doświadczeniami swoimi i pozostałych zawodników z teamu Powerslide na temat optymalnego ustawienia płozy w stosunku do skorupy buta.

Lekcja 6 Ćwiczenia Uzupełniające

Ćwiczenia uzupełniające wykonywane bez rolek, doskonale sprawdzają się one w okresie zimowym gdy nie można jeździć normalnie, zaleca się także wykonywanie ich dla rozgrzewki.

Lekcja 7 Pokonywanie Zakrętów

W tym odcinku omówiono trick umożliwiający przyjecie właściwej postawy podczas skręcania, prowadzący zwraca uwagę na potrzebę trenowania skrętów w obydwu kierunkach.

Lekcja 8 Ćwiczenia Uzupełniające II

Ćwiczenia poprawiające równowagę i skoczność, należy wykonywać je bez rolek, najlepiej na trawie lub innej niezbyt twardej powierzchni.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 721 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-05
Zamówienie spoko. Rolki śmigają lepiej niż jak nowo kupione. Tylko na opakowaniu była inna informacja niż na kółkach i to mogło wprowadzić w błąd. Powinna być druga naklejka z poprawnym opisem produktu.
2024-05-04
Kupiłem wiosła w komplecie z dulkami. Dostawa na czas. Wiosła OK. Polecam.
pixel