Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności i prowizje

W naszym sklepie masz możliwości zapłaty w następujący sposób:

  • Przelewem bankowym
  • Bonem (kupionym w systemie kafeteryjnym np. MyBenefit)
  • Szybkim przelewem za pośrednictwem PayU
  • e-Ratami za pośrednictwem PayU

Płatność przelewem

Polega na zleceniu przelewu w swoim banku (np. internetowo bądź w siedzibie banku) z podaniem w tytule przelewu danych zamówienia (numer zamówienia). Płatność taka jest księgowana ręcznie przez pracowników naszego sklepu, standardowy czas zaksięgowania się przelewu to 24 godziny robocze, w przypadku płatności z Banku mBank czas ten ulega skróceniu do kilku minut.

UWAGA:: W przypadku zlecenia przelewu w instytucjach pośredniczących (poza bankiem), np. na Poczcie Polskiej, czas księgowania przedłuża się do kilku dni roboczych.

Opłata: 0 zł


Płatność bonem

Jeżeli posiadają Państwo Bon uzyskany od naszych partnerów (np. MyBenefit) mogą Państwo podać unikalny numer bonu po złożeniu zamówienia. Wówczas zamówienie zostanie opłacone o wartość bonu. Jeżeli wartość bonu jest niższa niż suma zamówienia różnicę mogą Państwo zapłacić przelewem bądź wykorzystać kolejny bon.

Opłata: 0 zł


Płatność przez PayU

Jest to INTERNETOWA płatność obsługująca wszystkie popularne polskie banki. Wybierając tę opcję zostaną Państwo przekierowani na stronę PayU i za pomocą systemu PayU dokonają Państwo zapłaty logując się na konto w swoim banku lub korzystając z Państwa karty kredytowej/płatniczej.

Płatność dokonana w ten sposób księguje się zazwyczaj w przeciągu kilku minut.

Opłata: 0.5 zł + 1.40% wartości zamówienia (opłata ta wynika z prowizji instytucji pośredniczącej)Raty PayU


Skorzystaj z opcji płatności raty PayU i wybieraj to, co najlepsze.
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • decyzja nawet w 15min
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 721 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Jestem bardzo zobowiązany Panu Tomkowi, który doradził mi w sprawie wyboru rolek. Wiedza jaką zaproponował była imponująca. Na odległość dopasował mi rolki w sposób rewelacyjnych. Mimo drobnych problemów z logistyką, dobrał mi świetnie rozmiar rolek. Przedstawił sprawę jek to faktycznie należy kupować rolki, jak dopasować mój styl jazdy i potrzeby do konkretnego typu rolek. Pomógł dobrać dodatkowe akcesoria - ochraniacze, skarpety. Wykazał się zainteresowaniem i czułem się, że w razie problemów mogę towar wymienić lub zadzwonić o porozmawiać o moich wątpliwościach. Gorąco polecam i pozdrawiam Dziękuję.
2024-05-06
Świetny kontakt, doradztwo i sprawna realizacja zamówienia!
pixel