Darmowa dostawa od 300,00 pln
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Warunki uczestnictwa w konkursie - „Rolkowe hasło”

Warunki uczestnictwa

1. Organizator konkursu

Organizatorem konkursu jest PRO-FIT S.C., ul. Gliwicka 4, 59-220 Legnica. Sponsorem nagród w konkursie jest K2. Konkurs nie ma żadnego związku z serwisem Facebook i w żaden sposób nie jest przez Facebook sponsorowany, wspierany lub organizowany. Pytania, komentarze lub skargi odnośnie konkursu należy kierować wyłącznie do PRO-FIT S.C., nie do serwisu Facebook. Odbiorcą informacji udostępnionych przez uczestników akcji jest PRO-FIT S.C., nie Facebook. Udostępnione dane personalne będą wykorzystane wyłącznie w ramach tego konkursu. PRO-FIT S.C. jest podmiotem odpowiedzialnym za zaplanowanie, organizację i przeprowadzenie konkursu oraz realizację nagród.

2. Udział i nagrody

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat. Uczestnictwo w konkursie następuje poprzez:

  1. a. Facebook:Napisz krótkie, ciekawe hasło zachęcające do jazdy na rolkach oraz oznacz osobę z którą najchętniej jeździsz i uzasadnij swoją odpowiedź. ;) W konkursie mogą brać udział tylko ogólnodostępne profile. Adres strony na facebook: https://www.facebook.com/roooolki/

  2. Spośród wszystkich zgłoszeń umieszczonych pod wszystkimi postami dotyczącymi konkursu, jako nagrody główne zostaną przyznane: nagroda pierwsza – Rolki K2 F.I.T. 84 PRO lub Rolki K2 ALEXIS 84 PRO, nagroda druga – Kask K2 VARSITY PRO + Ochraniacze K2 PRIME, trzecia nagroda – Torba sportowa K2 SKATE CARRIER + Ochraniacze K2 PERFORMANCE WRIST GUARDS

  3. Trzy najciekawsze komentarze wytypuje komisja w trzyosobowym składzie. Oceniamy kreatywność, nietypowe podejście do tematu, dowcip i coś, co nas zaskoczy.

 

Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie poprzez komentarz i wiadomość na facebooku oraz poproszony o stosowne oświadczenie przyjęcia nagrody, które musi nastąpić w ciągu 7 dni. Jeżeli zwycięzca nie zgłosi się w ciągu 7 dni, traci prawo do odebrania nagrody, jednocześnie zostanie wyłoniony nowy zwycięzca. Uczestnicy wyrażają jednocześnie zgodę, że w razie wygranej zostaną publicznie wskazani (imię lub nazwa profilu) na serwisie Facebook.

Pracownicy PRO-FIT S.C. oraz partnerzy biznesowi PRO-FIT S.C. nie są upoważnieni do udziału w konkursie. Jeżeli K2 nie będzie w stanie przekazać zwycięzcy danej nagrody, K2 zobowiązuje się do przekazania innej nagrody o wyższej lub minimum tej samej wartości. W związku z udziałem w akcji nie powstają dla uczestników żadne dodatkowe koszty ze strony PRO-FIT S.C.. Dobrowolne wydatki w związku z udziałem w akcji nie zostaną zwrócone. Uczestnik jest sam odpowiedzialny za poprawność danych. Udział w konkursie wymaga podania danych osobowych wyłącznie odpowiadających rzeczywistości. W przypadku naruszenia regulaminu udziału PRO-FIT S.C. ma prawo wykluczyć osoby z konkursu.

3. Czas trwania konkursu i nagrody

Konkurs rozpoczyna się 22.03.21 o godz. 10:00, a kończy się 06.04.21 o godz. 23:59. PRO-FIT S.C. ma prawo do przerwania lub zakończenia konkursu w dowolnym momencie bez wcześniejszej zapowiedzi i z uzasadnionych powodów. Uczestnik może pozostawić jedynie jeden komentarz. Pozostawianie kilku komentarzy jest zabronione. Nagród nie można przekazać osobom trzecim. Rozstrzygnięcie konkursu z nagrodą główną następuje poprzez głosowanie komisji. Skład komisji to 3 osoby - pracownicy firmy PRO-FIT S.C. Wyniki ogłoszone przez PRO-FIT S.C. są ostateczne i wiążące. Dochodzenie racji na drodze prawnej oraz wypłata równowartości nagrody w gotówce są wykluczone.

4. Wyłączenie odpowiedzialności

Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że PRO-FIT S.C. nie gwarantuje dostępności stron internetowych powiązanych z akcją lub ustawionych na nich treści. PRO-FIT S.C. zastrzega sobie prawo do całkowitego lub częściowego wstrzymania dostępności tych stron internetowych (także bez wcześniejszej zapowiedzi) lub całkowitego lub częściowego ograniczenia dostępu do nich. PRO-FIT S.C. nie ponosi odpowiedzialności za nieograniczony i/lub nieprzerwany dostęp do tych stron internetowych. PRO-FIT S.C. będzie zwolniona z wszelkich zobowiązań względem zwycięzcy najpóźniej wraz z przekazaniem wygranej.

5. Ochrona danych

Wraz z przekazaniem danych osobowych uczestnika PRO-FIT S.C. ma prawo do ich gromadzenia i przetwarzania w celu przeprowadzenia akcji i realizacji nagród, zgodnie z regulacjami RODO. Uczestnik wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystanie przekazanych danych w ramach akcji i zgadza się na udostępnienie danych osobom upoważnionym przez PRO-FIT S.C. do przeprowadzenia akcji, również tym spoza firmy PRO-FIT S.C.. Dane nie są przekazywane osobom trzecim. Uczestnik jednoznacznie zgadza się na wykorzystanie, a w szczególności opublikowanie przekazanych danych. Uczestnik ma w każdym momencie prawo do informacji lub korekty swoich danych zgodnie z wymogami prawnymi i może w dowolnym momencie wycofać udzieloną zgodę do przetwarzania danych, drogą mailową na adres marketing@snowsport.pl ze skutkiem na przyszłość.

6. Obowiązywanie warunków

Opisane warunki uczestnictwa obowiązują w przypadku udziału w konkursie „Pokaż nam siebie”. PRO-FIT S.C. ma prawo do zmiany lub dopasowania warunków uczestnictwa w każdej chwili ze skutkiem na przyszłość. W takim przypadku uczestnicy zostaną o tym poinformowani w odpowiednim miejscu na stronie konkursu.

7. Pozostałe

Nieważność pojedynczych lub kilku postanowień wspomnianych warunków uczestnictwa lub określone braki w warunkach nie naruszają ważności innych postanowień. Nieskuteczne lub niepełne postanowienia zostaną utrzymane w mocy skuteczną treścią, która pod względem znaczenia jest najbardziej zbliżona do znaczenia postanowienia nieważnego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 764 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
zamówienie przyszło szybko bo czekałam niecałe 2 dni, wszystko z rolkami w porządku nie obite opakowanie polecam
2024-06-03
Wspaniałą obsługa, ogromna pomoc w wyborze rolek :) Polecam !
pixel