Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trickboard

( ilość produktów: 32 )

Doskonałym przyrządem, za pomocą którego można ćwiczyć równowagę, jest trickboard. Jest to deska, pod którą umiejscowiony został specjalny, ruchomy wałek. W zależności od rozkładu ciężaru ciała danej osoby, wałek przesuwa się z jednego końca deski, na drugi. Taka deska do ćwiczeń, w doskonały sposób wpływa na poprawę równowagi i koordynacji ruchowej. Ponadto odpowiednie partie mięśni, osoby korzystającej z takiej deski, są poddawane ćwiczeniom. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które uprawiają takie sporty jak snowboard czy narciarstwo. Dostępne są deski w różnych wymiarach i o różnej wadze. Każda osoba powinna je wybierać w zależności od poziomu zaawansowania swoich umiejętności i celu, jaki chce osiągnąć.

Ten produkt bierze udział w naszym programie rabatowym dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się w sklepie a zrobisz zakupy taniej! Rabat startowy to 2% i rośnie aż do 9% wraz z Twoimi kolejnymi zakupami. Szczegóły programu są opisane tutaj.

Trickboard – najlepszy sposób na ćwiczenie równowagi

Produkt, taki jak deska do ćwiczenia równowagi, dostępny jest w asortymencie naszego sklepu internetowego. Szczególnie warto zwrócić uwagę na wyroby, które wyposażone zostały w specjalny dywan, na powierzchni którego można umieścić deskę. Na takiej desce równoważnej, można wykonywać wszelkiego rodzaju ćwiczenia, nawet na bardzo małej przestrzeni, na przykład w sypialni lub w salonie. Nie ma potrzeby nabywania dużej ilości przyrządów do ćwiczeń. Deska wraz z wałkiem i dywanem, są w pełni wystarczające do osiągnięcia maksymalnych efektów. Do każdej deski dołączany jest wyprofilowany wałek. Jest to element, który został wykonany z trwałej, wysokogatunkowej gumy, dzięki czemu nie ma obawy, że uszkodzi on powierzchnię podłogi lub zostawi na niej jakiekolwiek ślady. Osoby początkujące mogą nabyć również półwałek, który ułatwia wykonywanie ćwiczeń na desce. Korzystanie z produktu takiego jak deska równoważna, jest w pełni bezpieczne. Powierzchnia tego wyrobu, pokryta została specjalną, antypoślizgową powłoką. Jednocześnie pod spodem deski znajdują się symetrycznie ułożone hamulce, które uniemożliwiają wysunięcie się wałka spod jej powierzchni. Warto wybierać produkty, do których dołączony został odpowiedni dywan. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które przyda się każdemu użytkownikowi. Dywan ten jest również antypoślizgowy, nie ma więc obawy, że przesunie się podczas wykonywanych ćwiczeń. W naszym asortymencie dostępne są dywany, które mają wymiary 100 x 202 cm.

Idealna deska do ćwiczeń dla każdej osoby

Każda osoba, bez względu na poziom zaawansowania w ćwiczeniach, będzie w stanie znaleźć dla siebie odpowiednią deskę w naszym sklepie internetowym. Wysokiej jakości deska balansująca powinna być idealnie dopasowana pod względem wagi jej użytkownika. W naszej ofercie dostępne są modele dedykowane, zarówno osobom ważącym do 90 kg, jak i klientom, których waga nie przekracza 120 kg. Proponujemy deski o różnej grubości i o różnym kształcie. Wybierając właściwy wyrób, należy mieć na uwadze poziom umiejętności użytkownika. Dla osób bardziej zaawansowanych, które mają już pewne doświadczenie w tym zakresie, przeznaczone są deski z rockerem. Jest to specjalne wygięcie, które sprawia, że utrzymywanie równowagi jest trudniejsze. W zależności rodzaju uprawianych sportów i preferencji, każdy klient może wybrać dla siebie odpowiednią deskę. Chodzi tutaj przede wszystkim o kształt tego wyrobu. Osoby, które są miłośnikami snowboardu, znajdą deski zakończone charakterystycznym obłym kształtem. Z kolei fani windserfingu, mogą zakupić produkty specjalnie dedykowane temu sportowi. Warto również podkreślić, że każda deska do ćwiczenia równowagi, dostępna w naszym sklepie, posiada odpowiednie atesty i certyfikaty. Świadczy to o najwyższej jakości tych wyrobów i doskonałych materiałach, które użyte zostały do ich produkcji. Dodatkowo produkty te posiadają niezwykle atrakcyjną kolorystykę.

Deska równoważna- równomierna praca mięśni

Deski dostępne w naszym sklepie internetowym, doskonale nadają się do wykonywania wszelkiego rodzaju ćwiczeń, które mają znaczący wpływ na poprawę pracy mięśni. Wszystkie te produkty zostały odpowiednio przetestowane przez specjalistów w dziedzinie treningu motorycznego. Dzięki temu można mieć pewność, że zakupiony u nas trickboard będzie bezpieczny w użytkowaniu i niezwykle skuteczny. Do stworzenia tych wyrobów wykorzystana została specjalistyczna wiedza o ludzkim układzie nerwowym i specyfice jego działania. W związku z tym deski z naszego asortymentu, doskonale nadają się do właściwego rozwijania koordynacji mięśniowo-nerwowej każdej osoby. Jest to niezwykle istotne, gdy w grę wchodzi uprawianie różnego rodzaju sportów. Z pomocą produktu, jakim jest deska do ćwiczenia równowagi, można również doskonalić technikę wykonywania sztuczek i tricków cyrkowych. Warto również podkreślić, że osoby, które mają jakiekolwiek wady postawy, powinny nabyć ten produkt dla poprawy swojej kondycji zdrowotnej. Wykonywanie ćwiczeń na tej dece, działa w sposób korygujący na postawę i doskonale wpływa na pracę poszczególnych partii mięśni. Ponadto ćwiczenia na desce zwiększają świadomość kontroli nad własnym ciałem i równowagę. Deski równoważne, dostępne w naszym sklepie internetowym, z pewnością przyczynią się do maksymalnego rozwinięcia Twojej koordynacji ruchowej.

Profesjonalny trickboard – świetny sposób na naukę i poprawę koordynacji ruchowej każdej osoby!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 733 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
.
2024-05-15
Jestem bardzo zobowiązany Panu Tomkowi, który doradził mi w sprawie wyboru rolek. Wiedza jaką zaproponował była imponująca. Na odległość dopasował mi rolki w sposób rewelacyjnych. Mimo drobnych problemów z logistyką, dobrał mi świetnie rozmiar rolek. Przedstawił sprawę jek to faktycznie należy kupować rolki, jak dopasować mój styl jazdy i potrzeby do konkretnego typu rolek. Pomógł dobrać dodatkowe akcesoria - ochraniacze, skarpety. Wykazał się zainteresowaniem i czułem się, że w razie problemów mogę towar wymienić lub zadzwonić o porozmawiać o moich wątpliwościach. Gorąco polecam i pozdrawiam Dziękuję.
pixel