Darmowa dostawa od 300,00 pln
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższe ceny

W naszym sklepie prowadzimy program Gwarancji najniższej ceny. Codziennie dokładamy starań, aby nasza oferta była najkorzystniejsza, ale jeżeli w innym sklepie masz możliwość nabycia danego produktu taniej, zgłoś nam to a zaproponujemy Ci korzystniejszą ofertę.

Szczegółowe warunki

 1. Program "Gwarancja najniższej ceny" obejmuje wszystkie produkty w ofercie roooolki.pl.
 2. Warunkiem otrzymania rabatu cenowego na wybrany produkt jest wykazanie przez klienta, iż dany produkt z oferty roooolki.pl można nabyć w innym sklepie na terenie Polski - w cenie niższej (brane pod uwagę są końcowe ceny - tzn. cena produktu + koszt dostawy). Produkt z innej oferty musi spełniać następujące warunki:
  1. musi być produktem fabrycznie nowym (nie są brane pod uwagę produkty potestowe, serwisowane, powystawowe bądź używane)
  2. pochodzić z tej samej kolekcji
  3. posiadać taki sam rozmiar i kolor
  4. oferta musi być dostępna dla klienta bez spełnienia jakichkolwiek innych warunków (nie bierzemy pod uwagę ofert wiązanych lub promocji dedykowanych zamkniętej grupie oraz ofert do których dostęp jest możliwy np. po rejestracji)
 3. Pod uwagę brane są tylko oferty sklepów internetowych z siedzibami w Polsce.
 4. Możliwość nabycia towaru w niższej cenie aniżeli w roooolki.pl należy zgłosić poprzez formularz, podając link do produktu w ofercie innego sklepu bądź skontaktować się z pracownikami sklepu w dowolny sposób określony w dziale kontakt.
 5. W przypadku spełnienia warunków z punktów 2 i 3, sklep roooolki.pl może zaproponować klientowi nabycie danego produktu w cenie niższej aniżeli w ofercie innego sklepu.
 6. Program "Gwarancja najniższej ceny" obowiązuje od dnia 1 lipca 2015 roku do odwołania.
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 785 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Szybko i zgodnie z opisem.
2024-07-07
Wszystko w najlepszym porządku, sprawnie, bezproblemowo!
pixel